پیامک‌ های حجاب به اشتباه ارسال می شوند + توضیحات رئیس پلیس تهران بزرگ

0 12

در حال حاضر مشاهده می‌شود که بعضی از رانندگان و یا سرنشینان وسایل نقلیه حجاب خود را رعایت نمی‌کنند. از آنجایی که رعایت حجاب اسلامی برای همه افراد جامعه در معابر و اماکن عمومی الزامی است، پلیس هم با چنین تخلفاتی برخورد می‌کند و پیامک‌ های حجاب برای شخص متخلف ارسال می‌شود.

پس از دریافت چنین پیامک‌هایی، افراد باید به واحد مربوطه مراجعه کنند تا به به موضوع و شکایات آن‌ها رسیدگی می‌شود. اما این روز‌ها شاهد هستیم که پیامک‌ های حجاب به اشتباه برای برخی از افراد ارسال می‌شود و شهروندان هم نسبت به این موضوع اعتراض دارند.

در این راستا سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه میزان خطای ارسال این پیامک‌ها به مالکان وسایل نقلیه چقدر است و پلیس برای رفع این مشکل چه برنامه‌ای در نظر دارد؟، گفت: «ممکن است حدود یک درصد از این پیام‌ها اشتباه ارسال شود.»

سردار رحیمی ضمن اشاره به این نکته که ممکن است هنگام نوشتن پلاک یا پانچ و تایپ کردن توسط همکاران ما اشتباهی رخ دهد، افزود: «ما در بررسی‌های صورت گرفته، اظهارات خود مراجعه کنندگان را ملاک رسیدگی قرار می‌دهیم.»

ارسال پیامک‌ های حجاب در راستای حفظ امنیت جامعه است

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه بعد از اعتراض، به افراد برگه‌ای تحویل می‌دهیم و مبنا‌ی کار صحت گفتار مراجعه کننده است، گفت: «ما نمی‌توانیم به خاطر تعداد کمی اشتباه، ارسال پیامک‌ های حجاب را به طور کل تعطیل کنیم.»

سردار رحیمی توضیح داد: «امنیت جامعه، بخشی از وظایف پلیس است و باید در این راستا تلاش کنیم و اگر ایرادی وجود داشت، آن را رفع نماییم.»

وی گفت: «در حال حاضر نیز میزان این نوع خطاها را کم کرده‌ایم؛ به نحوی که به زیر یک درصد رسیده است. با این وجود در حال برطرف کردن کامل موضوع هستیم.»

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه قطعا این خطا برطرف می‌شود، خاطرنشان کرد: «به شهروندان قول می‌دهیم که این مقدار کمتر از یک درصد خطا هم در ارسال پیامک‌ های حجاب برطرف شود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.