ارزش واقعی سهام عدالت چقدر است؟/ روند افزایشی این سهام در هفته گذشته

به گزارش چاپار نیوز، ارزش واقعی سهام عدالت که طی ماه های اخیر تحت تاثیر سیر نزولی بورس کاهش یافته بود، پس از صعودی شدن حرکت شاخص کل بورس، افزایش پیدا کرد.

ارزش واقعی سهام عدالت که ارزش اولیه ای معادل با ۴۹۲ هزار تومان داشت، در تاریخ ۱۳ مرداد ماه، کمی بیشتر از ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، در تاریخ چهارم شهریورماه کمی بیشتر از ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در تاریخ ۳۱ شهریورماه، کمی بیشتر از ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اعلام شد.

اما واقعیت این است که ارزش واقعی سهام‌عدالت در هر سه حالت یعنی چه با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومانی، چه با ارزش اولیه ۵۰۰ هزار تومانی و چه با ارزش اولیه یک میلیون تومانی، پس از مرداد ماه سال جاری کاهش داشته است.

لازم به ذکر است که در بازه زمانی ۱۰ روز گذشته و همزمان با صعودی شدن شاخص بورس، ارزش واقعی سهام‌عدالت نیز افزایش پیدا کرد. این افزایش به گونه ای بود که ارزش واقعی سهام‌عدالت با ارزش اولیه ۵۰۰ هزار تومانی در چهارشنبه هفته گذشته بیش از ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بود که در مقایسه با دو هفته گذشته بیش از یک میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

در همین راستا هم ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه یک میلیون، ۵۳۲ هزار و ۴۹۲ هزار تومان در روز شنبه، به ترتیب ۲۲ میلیون و ۱۹۰، ۱۱ میلیون و ۷۸۰ و ۱۰ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان اعلام شد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر و تا اطلاع ثانوی فروش سهام عدالت متوقف شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.