اردوی تیم ملی جوانان زیر ۲۱ سال با بیش از ۱۵۰ بازیکن آغاز شد

بهروز عطایی در گفتگویی در مورد دعوت ۲۴ بازیکن به اردوی تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات جهانی زیر ۲۱ سال عنوان کرد: در مرحله اول و اردوی ارزیابی بیش از ۱۵۰ بازیکن را به تیم ملی دعوت کردیم و معتقدم که همکارانم کار بسیار سختی را انجام دادند. پس از غربالگردی جمعیت به ۳۴ بازیکن رسید و اردوی دوم خود را آغاز کردیم.

او افزود: در اردوی دوم سعی کردیم بیشتر بحث ارزیابی برای بازیکنان را مطرح کنیم. پس از برگزاری این اردو که ۱۰ روز به طول انجامید ۲۴ بازیکن انتخاب شدند و باز هم این تعداد در روز های آینده کاهش خواهد داشت.

عطایی اظهار در مورد اردوی تیم ملی جوانان کرد: سعی می کنیم غربالگری را سریع تر شروع کنیم چرا که زمان کمی تا مسابقات داریم و باید نکات فنی و مباحث تاکتیکی را با بازیکنان مطرح کنیم تا سریع تر به ترکیب اصلی تیم ملی برسیم.

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران در پاسخ به این پرسش که جو تمرین بازیکنان چگونه است؟ گفت: همگی بچه های ایران بوده و در کنار هم در باشگاه های مختلف بازی کرده اند. سعی می کنیم فضا به گونه ای باشد که بازیکنان از تمرینات لذت ببرند چرا که قرار است این جوانان آینده والیبال ایران را شکل دهند و امیدوارم فضا به گونه ای باشد که بازیکنان بتوانند حداکثر توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

وی در خصوص برگزاری بازی های تدارکاتی در اردوی تیم ملی جوانان عنوان کرد: قطعا بازی هایی خواهیم داشت. دعوت نامه ای از بلغارستان داریم که در آن ایران و برزیل به رقابت تدارکاتی دعوت شده اند. همچنین قرار است یک تیم دیگر به این مسابقه دعوت شود که هنوز نام آن مشخص نیست.  فعلا فدراسیون والیبال جواب این دعوتنامه را نداده چرا که معتقدم تا زمانی که مشخص نباشد قرعه مسابقات چگونه است ما باید محتاط عمل کنیم. باید بدانیم با چه تیم هایی هم گروه هستیم و ترجیح من این است که با تیم های همگروه در مسابقات بازی نکنیم. به دلیل اینکه قرعه مسابقات مشخص نشده برای بازی های تدارکاتی باید با دقت عمل کنیم.

به گزارش چاپارنیوز، اردوی تیم ملی جوانان از پایان شهریورماه امسال مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان را پیش رو دارد. این رقابت‌ها از تاریخ ۳۱ شهریور تا ۱۱ مهرماه به میزبانی مشترک بلغارستان و ایتالیا برگزار می‌شود و ایتالیا میزبان مرحله نهایی مسابقات خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.