نخستین اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال پنج نفره با حضور ۱۰ بازیکن در کیش

جواد فلفلی در گفت و گویی بیان کرد: نخستین اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال پنج نفره بعد از ۱۶ ماه دوری از تمرینات، ۱۰ اردیبهشت در شیراز برگزار شد، این اردو قرار بود با حضور ۱۴ بازیکن نابینا و ۳ دروازه بان برگزار شود که به دلیل ابتلای دو بازیکن به کرونا و مصدومیت یک دروازه بان، با حضور ۱۲ بازیکن و ۲ دروازه بان برگزار شد.

او در خصوص وضعیت بازیکنان در اولین اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال پنج نفره عنوان کرد: اگرچه تعطیلی اردوها به مدت ۱۶ ماه سبب شده بود تا بازیکنان از نظر آمادگی بدنی و تکتیکی در شرایط خوبی نباشند، اما در مجموع روند آماده سازی با توجه به این که اکثر بازیکنان در شرایط آمادگی خوبی قرار داشتند، راضی کننده بود. در این اردو نیز سعی کردیم تمرینات را بیشتر در بخش آمادگی جسمانی و روانی متمرکز کنیم تا بهترین و آماده ترین بازیکنان را برای اردوی دوم شناسایی کنیم.

فلفلی زمان برگزاری اردوی دوم تیم ملی فوتبال پنج نفره را ۲۰ اردیبهشت عنوان و اضافه کرد: این اردو با حضور ۸ بازیکن نابینا و ۲ دروازه بان از ۲۰ اردیبهشت در جزیره کیش آغاز می شود و تا ۲۶ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. سپس تیم ملی طی روزهای ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت دو دیدار تدارکاتی با تیم روسیه در کیش برگزار خواهد کرد.

او در انتها درخصوص این سؤال که پیش بینی شما از وضعیت تیم ایران برابر روسیه چیست، بیان کرد: روسیه یکی از تیم های خوب اروپاست و در حال آماده سازی تیم خود برای شرکت در پارالمپیک توکیو است. تیم ما به دلیل این که ۱۶ ماه از تمرینات دور بوده  از نظر فنی افت زیادی پیدا کرده، اما سعی داریم برابر روسیه بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.