احمد سعادتمند اختلاف اعضای هیئت مدیره را تکذیب کرد!

0 11

به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، استقلال به تازگی موفق به جذب دو بازیکن جدید در تیم خود شده است تا نقاط ضعف خود را با جذب این دو بازیکن جوان و آینده دار برطرف کند. از سوی دیگر به تازگی سرپرستی تیم فوتبال استقلال به ناصر عبداللهی اعطاء گردیده است. در کنار این اخبار شایعاتی نیز درباره اختلافات اعضای هیئت مدیره این باشگاه به گوش می رسد، به همین سبب احمد سعادتمند طی ابلاغ پیامی از طریق سایت باشگاه استقلال اختلاف بین اعضای هیئت مدیره این باشگاه را تکذیب کرد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، احمد سعادتمند طی ابلاغ پیامی به هواداران استقلال، بحث‌های مطرح شده پیرامون اختلاف اعضای هیئت مدیره این باشگاه را تکذیب کرد و گفت:

“به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

سلام به هواداران همیشه دوست داشتنی باشگاه بزرگ استقلال

در آستانه بزرگترین رویداد فوتبالی در قاره کهن و در رشته پر طرفدار فوتبال هستیم. فرزندان پاک باشگاه غرور آفرین استقلال به نمایندگی از شما خوبان و کشور عزیزمان آماده کسب افتخاری دیگر برای پر افتخارآفرین تیم ایرانی در آسیا هستند.

همانطوری که استحضار دارید با همکاری و همیاری هیئت مدیره محترم و دو خیر بزرگ شاکله تیم برای این مسابقات و فصل آتی حفظ و تیمی قدرتمند در خور شأن نام استقلال تاکنون بسته شده است.

این مهم در فضایی کاملا قانونی، دوستانه، برادرانه و با درایت همه عزیزان هیات مدیره و کادر باشگاه به دور از هرگونه ورود افراد معلوم الحال صورت گرفته است.

علی ای‌حال که باشگاه و به ویژه تیم حاضر در مسابقات در آرامش کامل به سر می‌برد، انتظار داریم که فقط با حمایت از باشگاه، به سوی قهرمانی گام برداریم. جا دارد اعلام نمایم در تمامی موفقیت‌های پیش روی، تمامی اعضای محترم هیئت مدیره بی وقفه تلاش نموده و در کنار یکدیگر در شرف حل مشکلات هستند. بنا داریم باشگاهی بزرگ توانمند و قوی برای کشور عزیزمان بسازیم.

این روز‌ها برخی در تلاشند که بین اعضای هیئت مدیره انشقاق ایجاد نمایند که هرگز این اجازه را نخواهیم داد و با همه توان در کنار هم کار خواهیم کرد و این اتحاد و همدلی روز به روز بیشتر خواهد شد.

برگزاری برخی تجمعات در زمانی که باشگاه پس از به سر بردن شرایط بحرانی و سخت به آرامش رسیده است، کاری بیهوده به شمار می‌رود که فقط از سوی افراد سودجو صورت می‌گیرد.

حال بیاییم در قالب یک تیم بزرگ و متحد حامی یکدیگر بوده و برای سربلندی باشگاه قدیمی و با قدمت فراوان استقلال از این باشگاه حمایت کامل نماییم.

با آرزوی موفقیت و قهرمانی برای باشگاه بزرگ استقلال در لیگ قهرمانان آسیا”

احمد سعادتمند
مدیر عامل”

از دیگر مسائلی که تیم استقلال را این روزها درگیر خود کرده است، وجود نام این تیم در لیست محرومیت ۱۳ تیم لیگ برتری است. اگرچه هنوز خبری از اقدامات هیئت مدیره در راستای حل این مشکل در دسترس نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.