ممدوح به دنبال ابتلای جلیلوند به کرونا : منتظر معجزه الهی هستیم

ناصر ممدوح که همراه با هنرمندان بسیاری به نسل طلایی دوبله کشور تعلق دارد، درباره ابتلای چنگیز جلیلوند به کرونا گفت: «ریه چنگیز جلیلوند به خاطر کرونا صدمه دیده است اما حالش خوب می‌شود؛ ما همیشه منتظر معجزه الهی هستیم.»

ناصر ممدوح، دوبلور و مدیردوبلاژ باسابقه کشورمان، درباره شرایط چنگیز جلیلیوند توضیح داد: «حالشان بد نیست، امیدوارم بهتر هم بشوند. ریه‌شان درگیر کرونا شده و صدمه دیده است. ما در هر موردی دائما منتظر معجزه‌ی الهی هستیم؛ ان شاءالله که ایشان هم مورد لطف الهی قرار بگیرند و بهبودی‌شان را به دست بیاورند.»

این دوبلور قدیمی درباره فعالیت دوبلورها در دوران کرونا، اظهار کرد: «در این دو هفته کار دوبله هم تعطیل شده است اما در کل هم کار ما در دوران کرونا مانند گذشته نیست که همه با هم کار کنیم. قبلا پنج ـ شش نفر با هم در استودیو بودند و دوبله می‌کردند اما الان بچه‌ها یکی یکی وارد استودیو می‌شوند، کارشان را انجام می‌دهند و می‌روند خانه و بعد نفر دیگر داخل استودیو می‌شود. به همین دلیل حین دوبله در استودیو لازم نیست ماسک بزنیم اما بیرون از استودیو همه ماسک می‌زنیم و تمام دستورالعمل‌ها رعایت می‌شود.»

این بازیگر و دوبلور ضمن اشاره به اینکه بعد از دو هفته تعطیلی، کار دوبله با همان شرایط قبلی و با رعایت پروتکل‌ها، ادامه پیدا می‌کند، اضافه کرد: «از زمانی که کرونا آمده است، فیلمی که یک روزه کار دوبله‌اش تمام می‌شد، الان دو روز طول می کشد؛ زیرا یک دوبلور می‌رود و طی دو ساعت کارش را تنها انجام می‌دهد و پس از او دیگری وارد می‌شود. در سالن‌های دوبلاژ هیچ اجتماعی نیست.»

ممدوح در پایان بار دیگر درخصوص ابتلای چنگیز جلیلوند به کرونا تاکید کرد: «به امید خدا آقای جلیلوند هر چه زودتر بهبود پیدا کنند و سر کارشان برگردند. همه ما اهالی دوبله نگران حال ایشان هستیم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.