ابتلا به کرونا چه بلایی بر سر بهترین اسنوکرباز جهان می آورد؟

به گزارش چاپارنیوز، جاد ترامپ بهترین اسنوکرباز جهان و جک لیسوفسکی که به کووید ۱۹ مبتلا شده بودند مسابقات اسنوکر مسترز ۲۰۲۱ را از دست دادند. به جای این دو بازیکن، جو پری و گری ویلسون به این مسابقات اضافه شدند.

جیمی وایت، اسنوکرباز حرفه‌ای چپ‌ دست اهل انگلستان که به دلیل محبوبیت فراوانش به او لقب قهرمان مردم را داده‌اند معتقد است که پس از حذف جاد ترامپ، مرد شماره یک اسنوکر جهان و جک لیسوفسکی از رقابت‌های اسنوکر مسترز۲۰۲۱،  این دو بازیکن ویران خواهند شد!

این کارشناس اسنوکر ضمن آرزوی سلامتی برای این دو بازیکن می گوید که از دست دادن این فرصت برای این دو بازیکن در آینده می تواند در نحوه عملکرد آنان تاثیر گذار باشد.

همچنین فولدز کارشناس ارشد یورو اسپورت عنوان کرد: این چیزی نیست که ما می خواستیم ببینیم به خصوص در روز اول. جاد در نیم فصل اول بازیکن خوبی بود و امیدوارم خیلی زود دوباره بازی کند.

این دو بازیکن با بدشانسی بعد از تست های انجام شده مجبور شدند به خانه های خود برگردند و بازی را پشت تلویزیون های خود تماشا کنند. این وقفه برای بهترین اسنوکرباز جهان در حالی است که او در سال ۲۰۲۰ بسیار درخشان عمل کرد و توانسته بود پرافتخار ترین بازیکن سال ۲۰۲۰ شود. او موفق شده بود در مسابقات مسترز آلمان، قهرمانی بازیکنان، مسابقات جبل الطارق، رقابتهای آزاد انگلیس، مسابقات ایرلند شمالی و گرندپری قهرمان شود و در سال ۲۰۲۰ شش قهرمانی به نام خود ثبت کند.

با حذف ترامپ این امکان برای مدعیان وجود دارد که بتوانند عنوان قهرمانی این رقابت ها را به نام خود ثبت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.