آزادی زندانیان در اعیاد قربان و غدیر در آذربایجان غربی

ناصر عتباتی شامگاه دیروز، ۲۸ تیرماه در حاشیه بازدید عصرگاهی از زندان مرکزی ارومیه در جریان آزادی زندانیان در اعیاد این مددجویان گفت: “این آزادی یکی از برکات اعیاد بزرگ مسلمانان قربان و غدیر است که خداوند متعال به خانواده های این مددجویان عیدی عطا فرموده است.

عتباتی خطاب به مددجویان ضمن تبریک آزادی آنها، گفت: سعی کنید دیگر به زندان نروید، زیرا این بار به دلیل تکرار جرم از ارفاقات قانونی برخوردار نخواهید شد.
مجیدی، دادستان عمومی و انقلاب ارومیه نیز در این مراسم آزادی زندانیان در اعیاد گفت که ما باید نگاه انسانی و اخلاقی نسبت به مسئله زندان و زندان بانی داشته باشیم که بحمدالله در نظام اسلامی وجود دارد و این از ارزش والای مقررات اسلامی برخوردار است.

همچنین مجیدی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، خطاب به مددجویانی که حکم آزادی آنها صادر شده است، گفت: آزادی خود را که مصادف با اعیاد ولایت، قربان وغدیر است، قدر بدانید و فکر اشتباه را از فکر خود خارج کنید و در کنار خانواده خود با آرامش زندگی کنید.

مجیدی اظهار داشت: اکنون دوری از خانواده، آسیب های زیادی دارد. غیرت اسلامی همچنین شما را ملزم می کند که در کنار خانواده خود باشید.

به گزارش چاپارنیوز، در پایان این مراسم ۸۶ زندانی توسط دکتر عتباتی و سایر مقامات حاضر آزاد شدند و این مددجویان در جمع خانواده هایشان حاضر شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.