امروز (۲۳ مهر)، آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دستیاری

0 5

پذیرفته شدگان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دانشگاه‌های علوم پزشکی، تا پایان وقت امروز چهارشنبه ۳۰ مهر فرصت دارند که با مراجعه به دانشگاه محل قبولی نسبت به انتخاب رشته آزمون دستیاری اقدام کنند.

به گزارش چاپار با اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که روز پنجشنبه ۱۶ مرداد ۹۹ با رقابت بیش از  ۱۴ هزار و ۶۷۸ داوطلب و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، پذیرفته شدگان این آزمون از همان روز می‌توانستند نسبت به انتخاب رشته آزمون دستیاری اقدام کنند.

دوره آموزشی این افراد از روز شنبه سوم آبان آغاز خواهد شد و کلیه پذیرفته شدگان موقع ثبت نام، ملزم هستند که  اصل مستندات ثبت نامی، منطبق با سهمیه پذیرش به دانشگاه علوم پزشکی محل پذیرش را ارائه دهند.

به علاوه سپردن اسناد تعهدات خدمات قانونی منطبق با نمونه اسناد موجود در دانشگاه‌های علوم پزشکی و متناسب با سهمیه پذیرش در موعد ثبت نام دستیاران الزامی بوده و شروع دوره پذیرفته شدگان فاقد سند تعهد محضری، فاقد وجاهت قانونی است.

عدم تکمیل انتخاب رشته آزمون دستیاری و مراحل ثبت نام در مواعد مذکور، و یا عدم شروع به دوره در تاریخ فوق به منزله انصراف قطعی دستیار شناخته می‌گردد. همچنین مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون بعدی محروم می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.