آخرین دستاوردهای تسلیحاتی ایران از نگاه استاندار البرز

به گزارش چاپار نیوز، عزیزاله شهبازی، نماینده عالی دولت در استان البرز در خصوص دستاوردهای تسلیحاتی ایران در دوران کرونا اعلام کرد: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در استان از اول اسفندماه همزمان با شیوع بیماری کرونا دوشادوش کادر بهداشت و درمان در ورودی‌ها و خروجی‌ها و اجرای برنامه‌ها و مصوبات ستادهای استانی و ملی مقابله با کرونا پیشرو و پیشران بودند.

عزیزاله شهبازی روز یکشنبه مورخ ۲۷ مهر ماه طی مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی که در محل فرماندهی انتظامی استان برگزار گردید، پس از آرزوی صحت و سلامت برای رهبر معظم انقلاب اسلامی فرماندهی معزز کل قوا و تبریک حلول ماه ربیع الاول، اظهار کرد: مفتخریم از اینکه تمامی نیروهای مسلح ایران اسلامی، مقتدر، با انگیزه و با اشراف کامل در راستای اجرای ماموریت های خود تلاش می کنند.

وی افزود: پس از ۴۲ سال تحریم‌های ظالمانه علیه ایران اسلامی، امروز شاهد هستیم که حقانیت نظام جمهوری اسلامی در روز اول ماه ربیع الاول حاصل شد و اکنون سرزمین با عظمت و با شکوهمان علی رغم تحریم‌ها می‌تواند آخرین دستاوردهای تسلیحاتی خود را صادر کند و نیازهای خود را نیز از طریق سایر کشورها تامین کند که این پیروزی را شادباش می گوییم.

شهبازی خاطر نشان کرد: خرسندم از اینکه در البرز یک فرمانده بسیار شایسته فرماندهی نیروی انتظامی استان را بر عهده دارد چراکه توفیقات یک لشکر و سپاه راهبردی و توانمند به فرمانده آن بستگی دارد که  بتواند از حداقل امکانات بیشترین بهره برداری را داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در شورای تامین استان البرز فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی، مدیران ارشد دستگاه قضا و اطلاعات و سایر اعضا با هم افزایی و دوستی کامل در جهت برقراری امنیت تلاش می کنند.

استاندار البرز در ادامه بیان کرد: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در استان از اول اسفندماه همزمان با شیوع بیماری کرونا دوشادوش کادر بهداشت و درمان در ورودی‌ها و خروجی‌ها و اجرای برنامه‌ها و مصوبات ستاد های استانی و ملی مقابله با کرونا پیشرو و پیشران بودند.

وی همچنین گفت: همچنین نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجی استان در برپایی بیمارستان‌های صحرایی و در اختیار قرار دادن کادر بهداشت و درمان نقش پررنگی را ایفا کرده اند.

شهبازی در پایان و خطاب به نیروهای انتظامی استان اعلام کرد: با توانمندی های شما و ماموریت هایی گسترده‌ای که دارد امید است با مودت و دوستی و دعوت از مردم به اجتماعی کردن ماموریت‌های نیروی انتظامی در راه برقراری نظم و امنیت همچنان توفیق یابیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.